21.10.2026 06:05 • Japan • B.League Premier 2026/2027

Utsunomiya Brex - Nagoya Diamond Dolphins Förutsägelser och Speltips

Utsunomiya Brex mot Nagoya Diamond Dolphins äger rum kl. 06:05 den 21.10.2026.

Utsunomiya Brex
—
Nagoya Diamond Dolphins

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Utsunomiya Brex vs Nagoya Diamond Dolphins som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Away" och ett förutspått resultat på "Nagoya Diamond Dolphins" med odds på -244 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Away
Nagoya Diamond Dolphins
100%
1 av 1 tippare
Over/Under 168.5
Under
100%
1 av 1 tippare
Over/Under 165.5
Under
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Utsunomiya Brex - Nagoya Diamond Dolphins av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, Orythree (rankad på 1948 i total vinst) förutspår 7.8 i vinst genom att satsa 10 på Under (-128) i Over/Under 168.5 insats. faro2013 å andra sidan (rankas på 2004), ger ett tips på +108 för Under (Over/Under 165.5) genom att satsa 10 för att få en uppskattad vinst på 10.8. Den tredje mest lönsamma tipparen (2012 den här säsongen), uppskattar abreujg78 att få 4.1 i vinst genom att satsa 10 på -244 för Nagoya Diamond Dolphins på Home Away-marknaden.

Orythree
Orythree
Ranking: 1948/1926
Vinst: -1110.16
Over/Under 168.5
-128 for Under
10/10
Beräknad vinst 7.80
faro2013
faro2013
Ranking: 2004/1926
Vinst: -3672.4
Over/Under 165.5
+108 for Under
10/10
Beräknad vinst 10.80
abreujg78
abreujg78
Ranking: 2012/1926
Vinst: -37419.3
Home Away
-244 for Nagoya Diamond Dolphins
10/10
Beräknad vinst 4.10

JohnnyBets speltips för Utsunomiya Brex - Nagoya Diamond Dolphins av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger faro2013 (med -3.86% total avkastning) en förutsägelse om att få 10.8 vinst genom att satsa 10 på Under (+108) på Over/Under 165.5-marknaden. Sedan finns det Orythree med -5.68% avkastning, som ger ett tips med 10 insats för Under (-128) i Over/Under 168.5. Den beräknade vinsten är 7.8. abreujg78 (-17.92% avkastning) valde -244 för Nagoya Diamond Dolphins på Home Away-marknaden. Att satsa 10 ger 4.1 vinst om korrekt.

faro2013
faro2013
Ranking: 906/1926
Avkastning: -3.86%
Over/Under 165.5
+108 for Under
10/10
Beräknad vinst 10.80
Orythree
Orythree
Ranking: 1027/1926
Avkastning: -5.68%
Over/Under 168.5
-128 for Under
10/10
Beräknad vinst 7.80
abreujg78
abreujg78
Ranking: 1450/1926
Avkastning: -17.92%
Home Away
-244 for Nagoya Diamond Dolphins
10/10
Beräknad vinst 4.10

JohnnyBets speltips för Utsunomiya Brex - Nagoya Diamond Dolphins från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! Orythree, med en ODI-parameter på 9.38 insatser 10 på oddset -128 för Under på Over/Under 168.5-marknaden. Det kan ge en vinst på 7.8. faro2013 (ODI: -1695.69) placerar speltips för att få 10.8 vinst genom att sätta 10 på Under (+108) i Over/Under 165.5 insats. Den tredje tipparen i den totala rankingen (ODI: -43311.7), abreujg78, valde Home Away-marknaden genom att gå med en 10-insats på oddset -244 för Nagoya Diamond Dolphins, och uppskattade vinsten på 4.1.

Orythree
Orythree
Ranking: 244/1926
ODI: 9.38
Over/Under 168.5
-128 for Under
10/10
Beräknad vinst 7.80
faro2013
faro2013
Ranking: 1995/1926
ODI: -1695.69
Over/Under 165.5
+108 for Under
10/10
Beräknad vinst 10.80
abreujg78
abreujg78
Ranking: 2009/1926
ODI: -43311.7
Home Away
-244 for Nagoya Diamond Dolphins
10/10
Beräknad vinst 4.10

De bästa AI-speltipsen på Utsunomiya Brex - Nagoya Diamond Dolphins

Vilket resultat för Utsunomiya Brex - Nagoya Diamond Dolphins förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Under i Over/Under 168.5-marknaden, till oddset -128, med en instats av 10, från tipparen Orythree. Ett bet på Under (+108) i Over/Under 165.5-marknaden med en insats av 10 från faro2013 är AI:s andra favorit. Det tredje mest sannolika speltipset enligt algoritmen är Nagoya Diamond Dolphins i Home Away-marknaden. abreujg78 tippar att göra en insats av 10 till oddset -244.

Over/Under 168.5
-128 for Under
10/10
Beräknad vinst 7.80
Over/Under 165.5
+108 for Under
10/10
Beräknad vinst 10.80
Home Away
-244 for Nagoya Diamond Dolphins
10/10
Beräknad vinst 4.10

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Utsunomiya Brex och Nagoya Diamond Dolphins. Den bästa förutsägelsen, med 100% av rösterna, är en vinst för Nagoya Diamond Dolphins (odds på -244). En seger för Utsunomiya Brex (+195) har samlat 0% av rösterna.

1 0%
2 100%

Utsunomiya Brex vs Nagoya Diamond Dolphins Speltips

Tips 1:
Odds -128 för Under (Over/Under 168.5)
Tips 2:
Odds -244 för Nagoya Diamond Dolphins (Home Away)
Spela ansvarsfullt