24.10.2026 02:35 • Japan • WTA Tokyo 2026

Yexin Ma - Daria Kasatkina Förutsägelser och Speltips

Yexin Ma mot Daria Kasatkina äger rum kl. 02:35 den 24.10.2026.

Yexin Ma
—
Daria Kasatkina

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Yexin Ma vs Daria Kasatkina som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Away" och ett förutspått resultat på "Yexin Ma" med odds på +371 från 2 av 3 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Away
Yexin Ma
67%
2 av 3 tippare

JohnnyBets speltips för Yexin Ma - Daria Kasatkina av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, EROY (rankad på 1811 i total vinst) förutspår 29.68 i vinst genom att satsa 8 på Yexin Ma (+371) i Home Away insats. Red Fury å andra sidan (rankas på 1954), ger ett tips på +380 för Yexin Ma (Home Away) genom att satsa 8 för att få en uppskattad vinst på 30.4.

EROY
EROY
Ranking: 1811/1969
Vinst: -276.78
Home Away
+371 for Yexin Ma
8/10
Beräknad vinst 29.68
Red Fury
Red Fury
Ranking: 1954/1969
Vinst: -702.5
Home Away
+380 for Yexin Ma
8/10
Beräknad vinst 30.40
Home Away
-455 for Daria Kasatkina
10/10
Beräknad vinst 2.20

JohnnyBets speltips för Yexin Ma - Daria Kasatkina av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger EROY (med -2.97% total avkastning) en förutsägelse om att få 29.68 vinst genom att satsa 8 på Yexin Ma (+371) på Home Away-marknaden. Sedan finns det Red Fury med -4.13% avkastning, som ger ett tips med 8 insats för Yexin Ma (+380) i Home Away. Den beräknade vinsten är 30.4.

EROY
EROY
Ranking: 840/1969
Avkastning: -2.97%
Home Away
+371 for Yexin Ma
8/10
Beräknad vinst 29.68
Red Fury
Red Fury
Ranking: 940/1969
Avkastning: -4.13%
Home Away
+380 for Yexin Ma
8/10
Beräknad vinst 30.40
Home Away
-455 for Daria Kasatkina
10/10
Beräknad vinst 2.20

JohnnyBets speltips för Yexin Ma - Daria Kasatkina från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! EROY, med en ODI-parameter på 11.83 insatser 8 på oddset +371 för Yexin Ma på Home Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 29.68. Red Fury (ODI: -147.61) placerar speltips för att få 30.4 vinst genom att sätta 8 på Yexin Ma (+380) i Home Away insats.

EROY
EROY
Ranking: 222/1969
ODI: 11.83
Home Away
+371 for Yexin Ma
8/10
Beräknad vinst 29.68
Red Fury
Red Fury
Ranking: 2015/1969
ODI: -147.61
Home Away
+380 for Yexin Ma
8/10
Beräknad vinst 30.40
Home Away
-455 for Daria Kasatkina
10/10
Beräknad vinst 2.20

De bästa AI-speltipsen på Yexin Ma - Daria Kasatkina

Vilket resultat för Yexin Ma - Daria Kasatkina förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Yexin Ma i Home Away-marknaden, till oddset +371, med en instats av 8, från tipparen EROY. Ett bet på Yexin Ma (+380) i Home Away-marknaden med en insats av 8 från Red Fury är AI:s andra favorit. Det tredje mest sannolika speltipset enligt algoritmen är Daria Kasatkina i Home Away-marknaden. William Ramos 83 tippar att göra en insats av 10 till oddset -455.

Home Away
+371 for Yexin Ma
8/10
Beräknad vinst 29.68
Home Away
+380 for Yexin Ma
8/10
Beräknad vinst 30.40
Home Away
-455 for Daria Kasatkina
10/10
Beräknad vinst 2.20

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Yexin Ma och Daria Kasatkina. Den bästa förutsägelsen, med 67% av rösterna, är en vinst för Yexin Ma (odds på +371). Medan en seger för Daria Kasatkina (-455) har samlat 33% av rösterna.

1 67%
2 33%

Yexin Ma vs Daria Kasatkina Speltips

Tips 1:
Odds +371 för Yexin Ma (Home Away)
Spela ansvarsfullt