02.08.2026 14:15 Slovenia Prva liga 2026/2027

NK Olimpija Ljubljana - Aluminij Förutsägelser och Speltips

NK Olimpija Ljubljana mot Aluminij äger rum kl. 14:15 den 02.08.2026.

NK Olimpija Ljubljana
NK Olimpija Ljubljana
Aluminij
Aluminij

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för NK Olimpija Ljubljana vs Aluminij som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Asian Handicap (-1.5)" och ett förutspått resultat på "NK Olimpija Ljubljana (-1.5), money back on draw" med odds på +177 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Over/Under 2.5, 1st Half
Over
100%
1 av 1 tippare
Asian Handicap (-1.5)
NK Olimpija Ljubljana (-1.5), money back on draw
100%
1 av 1 tippare
Correct Score
2:1
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för NK Olimpija Ljubljana - Aluminij av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, birkem (rankad på 23 i total vinst) förutspår 17.7 i vinst genom att satsa 10 på NK Olimpija Ljubljana (-1.5), money back on draw (+177) i Asian Handicap (-1.5) insats. Red Fury å andra sidan (rankas på 505), ger ett tips på -139 för Yes (Both Teams To Score) genom att satsa 10 för att få en uppskattad vinst på 7.2. Den tredje mest lönsamma tipparen (506 den här säsongen), uppskattar Serbiangreen att få 43.32 i vinst genom att satsa 6 på +722 för 2:1 på Correct Score-marknaden.

birkem
birkem
Ranking: 23/588
Vinst: 66.56
Asian Handicap (-1.5)
+177 for NK Olimpija Ljubljana (-1.5), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 17.70
birkem
birkem
Ranking: 23/588
Vinst: 66.56
Over/Under 2.5, 1st Half
+551 for Over
6/10
Beräknad vinst 33.06
Red Fury
Red Fury
Ranking: 505/588
Vinst: -54.54
Both Teams To Score
-139 for Yes
10/10
Beräknad vinst 7.20
Serbiangreen
Serbiangreen
Ranking: 506/588
Vinst: -56.16
Correct Score
+722 for 2:1
6/10
Beräknad vinst 43.32

JohnnyBets speltips för NK Olimpija Ljubljana - Aluminij av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger birkem (med 7.35% total avkastning) en förutsägelse om att få 17.7 vinst genom att satsa 10 på NK Olimpija Ljubljana (-1.5), money back on draw (+177) på Asian Handicap (-1.5)-marknaden. Sedan finns det Serbiangreen med -11.63% avkastning, som ger ett tips med 6 insats för 2:1 (+722) i Correct Score. Den beräknade vinsten är 43.32. Red Fury (-14.9% avkastning) valde -139 för Yes på Both Teams To Score-marknaden. Att satsa 10 ger 7.2 vinst om korrekt.

birkem
birkem
Ranking: 200/588
Avkastning: 7.35%
Asian Handicap (-1.5)
+177 for NK Olimpija Ljubljana (-1.5), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 17.70
birkem
birkem
Ranking: 200/588
Avkastning: 7.35%
Over/Under 2.5, 1st Half
+551 for Over
6/10
Beräknad vinst 33.06
Serbiangreen
Serbiangreen
Ranking: 368/588
Avkastning: -11.63%
Correct Score
+722 for 2:1
6/10
Beräknad vinst 43.32
Red Fury
Red Fury
Ranking: 398/588
Avkastning: -14.9%
Both Teams To Score
-139 for Yes
10/10
Beräknad vinst 7.20

JohnnyBets speltips för NK Olimpija Ljubljana - Aluminij från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! birkem, med en ODI-parameter på 42.76 insatser 10 på oddset +177 för NK Olimpija Ljubljana (-1.5), money back on draw på Asian Handicap (-1.5)-marknaden. Det kan ge en vinst på 17.7. Serbiangreen (ODI: -0.06) placerar speltips för att få 43.32 vinst genom att sätta 6 på 2:1 (+722) i Correct Score insats. Den tredje tipparen i den totala rankingen (ODI: -2.13), Red Fury, valde Both Teams To Score-marknaden genom att gå med en 10-insats på oddset -139 för Yes, och uppskattade vinsten på 7.2.

birkem
birkem
Ranking: 5/588
ODI: 42.76
Asian Handicap (-1.5)
+177 for NK Olimpija Ljubljana (-1.5), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 17.70
birkem
birkem
Ranking: 5/588
ODI: 42.76
Over/Under 2.5, 1st Half
+551 for Over
6/10
Beräknad vinst 33.06
Serbiangreen
Serbiangreen
Ranking: 330/588
ODI: -0.06
Correct Score
+722 for 2:1
6/10
Beräknad vinst 43.32
Red Fury
Red Fury
Ranking: 496/588
ODI: -2.13
Both Teams To Score
-139 for Yes
10/10
Beräknad vinst 7.20

De bästa AI-speltipsen på NK Olimpija Ljubljana - Aluminij

Vilket resultat för NK Olimpija Ljubljana - Aluminij förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på NK Olimpija Ljubljana (-1.5), money back on draw i Asian Handicap (-1.5)-marknaden, till oddset +177, med en instats av 10, från tipparen birkem. Ett bet på Yes (-139) i Both Teams To Score-marknaden med en insats av 10 från Red Fury är AI:s andra favorit. Det tredje mest sannolika speltipset enligt algoritmen är 2:1 i Correct Score-marknaden. Serbiangreen tippar att göra en insats av 6 till oddset +722.

Asian Handicap (-1.5)
+177 for NK Olimpija Ljubljana (-1.5), money back on draw
10/10
Beräknad vinst 17.70
Over/Under 2.5, 1st Half
+551 for Over
6/10
Beräknad vinst 33.06
Both Teams To Score
-139 for Yes
10/10
Beräknad vinst 7.20
Correct Score
+722 for 2:1
6/10
Beräknad vinst 43.32
Förutsägelse:
Odds +722 för NK Olimpija Ljubljana 2:1 Aluminij

NK Olimpija Ljubljana vs Aluminij Speltips

Tips 1:
Odds +177 för NK Olimpija Ljubljana (-1.5), money back on draw (Asian Handicap (-1.5))
Tips 2:
Odds +551 för Over (Over/Under 2.5, 1st Half)
Tips 3:
Odds -139 för Yes (Both Teams To Score)
Spela ansvarsfullt