30.08.2026 15:00 Colombia Primera A 2026

Rionegro Aguilas Doradas - Boyaca Chico Förutsägelser och Speltips

Rionegro Aguilas Doradas mot Boyaca Chico äger rum kl. 15:00 den 30.08.2026.

Rionegro Aguilas Doradas
Rionegro Aguilas Doradas
Boyacá Chicó
Boyaca Chico

Vad ska man betta på?

Kolla in de senaste speltipsen och förutsägelserna för Rionegro Aguilas Doradas vs Boyaca Chico som valts av JohnnyBet Tippare-communityt. En av de mest populära marknaderna att satsa på är "Home Draw Away" och ett förutspått resultat på "Rionegro Aguilas Doradas" med odds på -189 från 1 av 1 användare.

De mest populära typerna av spel:

Home Draw Away
Rionegro Aguilas Doradas
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för Rionegro Aguilas Doradas - Boyaca Chico av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, Demon888 (rankad på 1302 i total vinst) förutspår 5.3 i vinst genom att satsa 10 på Rionegro Aguilas Doradas (-189) i Home Draw Away insats.

Demon888
Ranking: 1302/1323
Vinst: -185.46
Home Draw Away
-189 for Rionegro Aguilas Doradas
10/10
Beräknad vinst 5.30

JohnnyBets speltips för Rionegro Aguilas Doradas - Boyaca Chico av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger Demon888 (med -6.29% total avkastning) en förutsägelse om att få 5.3 vinst genom att satsa 10 på Rionegro Aguilas Doradas (-189) på Home Draw Away-marknaden.

Demon888
Ranking: 768/1323
Avkastning: -6.29%
Home Draw Away
-189 for Rionegro Aguilas Doradas
10/10
Beräknad vinst 5.30

JohnnyBets speltips för Rionegro Aguilas Doradas - Boyaca Chico från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! Demon888, med en ODI-parameter på -9.42 insatser 10 på oddset -189 för Rionegro Aguilas Doradas på Home Draw Away-marknaden. Det kan ge en vinst på 5.3.

Demon888
Ranking: 1335/1323
ODI: -9.42
Home Draw Away
-189 for Rionegro Aguilas Doradas
10/10
Beräknad vinst 5.30

De bästa AI-speltipsen på Rionegro Aguilas Doradas - Boyaca Chico

Vilket resultat för Rionegro Aguilas Doradas - Boyaca Chico förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på Rionegro Aguilas Doradas i Home Draw Away-marknaden, till oddset -189, med en instats av 10, från tipparen Demon888.

Home Draw Away
-189 for Rionegro Aguilas Doradas
10/10
Beräknad vinst 5.30

Våra tippare har talat!

JohnnyBet-communityt har gett sina förutsägelser för den kommande matchen mellan Rionegro Aguilas Doradas och Boyaca Chico. Topptipset, med 100% av rösterna, är en vinst för Rionegro Aguilas Doradas (odds på -189). Medan en seger för Boyaca Chico (+494) har samlat 0% av rösterna, med 0% som förutspår oavgjort (+238).

1 100%
X 0%
2 0%

Rionegro Aguilas Doradas vs Boyaca Chico Speltips

Tips 1:
Odds -189 för Rionegro Aguilas Doradas (Home Draw Away)
Spela ansvarsfullt