31.07.2026 13:30 Sweden 2. Division 2026

IK Kongahälla - Onsala BK Förutsägelser och Speltips

IK Kongahälla mot Onsala BK äger rum kl. 13:30 den 31.07.2026.

IK Kongahalla
IK Kongahälla
Onsala BK
Onsala BK

Vad ska man betta på?

De mest populära typerna av spel:

Correct Score
1:2
100%
1 av 1 tippare

JohnnyBets speltips för IK Kongahälla - Onsala BK av tipparens vinst

Vår mest lönsamma tippare för detta evenemang, konstantinosg (rankad på 1676 i total vinst) förutspår 49.02 i vinst genom att satsa 6 på 1:2 (+817) i Correct Score insats.

konstantinosg
konstantinosg
Ranking: 1676/2057
Vinst: -71.66
Correct Score
+817 for 1:2
6/10
Beräknad vinst 49.02

JohnnyBets speltips för IK Kongahälla - Onsala BK av tipparens avkastning

Om du litar på avkastning mer än vinst, ger konstantinosg (med -0.84% total avkastning) en förutsägelse om att få 49.02 vinst genom att satsa 6 på 1:2 (+817) på Correct Score-marknaden.

konstantinosg
konstantinosg
Ranking: 701/2057
Avkastning: -0.84%
Correct Score
+817 for 1:2
6/10
Beräknad vinst 49.02

JohnnyBets speltips för IK Kongahälla - Onsala BK från tippare ODI

Dessa tippare vet hur man hittar bästa värdespel! konstantinosg, med en ODI-parameter på -275.09 insatser 6 på oddset +817 för 1:2 på Correct Score-marknaden. Det kan ge en vinst på 49.02.

konstantinosg
konstantinosg
Ranking: 2232/2057
ODI: -275.09
Correct Score
+817 for 1:2
6/10
Beräknad vinst 49.02

De bästa AI-speltipsen på IK Kongahälla - Onsala BK

Vilket resultat för IK Kongahälla - Onsala BK förutspår artificiell intelligens? AI kalkylerar att spelet som är mest sannolikt att vinna är en satsning på 1:2 i Correct Score-marknaden, till oddset +817, med en instats av 6, från tipparen konstantinosg.

Correct Score
+817 for 1:2
6/10
Beräknad vinst 49.02
Förutsägelse:
Odds +817 för IK Kongahälla 1:2 Onsala BK
Spela ansvarsfullt